Do rozpoczęcia głosowania pozostało: {dn}{dl} {hn}{hl} {mn}{ml} {sn}{sl}

Zakup zbiorów, urządzeń multimedialnych i wyposażenia dla Zagłębiowskiej Mediateki.

Numer projektu: VI/6, lokalizacja: Zagłębiowska Mediateka, kwota: 39 418,00 zł, autor: Joanna Golba


Projekt dotyczy zakupu zbiorów, sprzętu i wyposażenia multimedialnego do agend Zagłębiowskiej Mediateki. Sosnowiecka Książnica wspiera czytelników w regionie, wyrównując szanse dzieci, młodzieży i dorosłych poprzez bezpłatny dostęp do aktualnych zbiorów i nowych technologii.

Realizacja projektu pozwoli na poszerzenie oferty kulturalno - edukacyjnej Świata Nauki i Fantazji - miejsca bardzo lubianego przez młodych sosnowiczan, nie tylko mieszkańców centrum miasta.

Zakupione urządzenia wzbogacą prowadzone już zajęcia robotyczno-programistyczne oraz uatrakcyjnią zabawy z matą interaktywną, zabawy muzyczne i projekty multimedialne.

Zakup nowych gier planszowych, bardzo popularnych w ostatnich latach, pomoże rozwinąć kompetencje logicznego myślenia, współpracy czy kreatywność wśród graczy.

Koszt zakupu zbiorów nieustannie wzrasta, dlatego spełniając swoją misję Zagłębiowska Mediateka pragnie jak najczęściej oferować czytelnikom aktualnie i wartościowe zbiory, z których można korzystać na miejscu, w Mediatece, jak również w zaciszu domowym.

 

OCENA PROJEKTÓW:

Realizacja zadania w znaczący sposób przyczyni się do uatrakcyjnienie oferty Zagłębiowskiej Mediateki i jest odpowiedzią na potrzeby lokalnej społeczności.

Urządzenia multimedialne, z których od czterech lat korzystają rzesze zadowolonych użytkowników, "Starzeją się" i zużywają, dlatego tak bardzo potrzebują aktualizacji modernizacji.  

Pobierz plakat promocyjny

Promuj ten projekt

Popierasz ten projekt? Chcesz zwiększyć szanse na jego realizacje?
Udostępnij go na swoim profilu społecznościowym!

Proszę czekać...