Do rozpoczęcia głosowania pozostało: {dn}{dl} {hn}{hl} {mn}{ml} {sn}{sl}

Atlasy treningowe pod chmurką.

Numer projektu: XIII/2, lokalizacja: Miejski Park im. Jacka Kuronia, kwota: 259 272,00 zł, autor: Piotr Kucharczyk


Co do opisu projektu to może tak: ,,Projekt przewiduje stworzenie ogólnodostępnej, bezpłatnej siłowni na świeżym powietrzu.
Ma to być obiekt wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia umożliwiające w pełni efektywny trening dzięki zastosowaniu przełomowego mechanizmu zmiennego obciążenia (możliwość regulacji od 2,5 do 220 kg).
Amatorzy również będą mogli korzystać z takiej siłowni - dla atlasów treningowych dedykowana jest unikalna aplikacja wirtualnego trenera - wystarczy zeskanować telefonem kod QR, a zostaniemy przeprowadzeni przez każdy etap treningu. 
 
Na terenie Parku Miejskiego im. Jacka Kuronia w dzielnicy Kazimierz Górniczy (działka 307/7) dzięki Wam może powstać takie właśnie miejsce.
Z siłowni będzie mógł korzystać praktycznie każdy mieszkaniec, bez względu na czynniki, takie jak wiek, płeć, stopień zamożności czy poziom zaawansowania w treningach.
Dzięki temu projekt zapewni nie tylko realizację postulatu dbania o kondycję fizyczną, ale również będzie wspierał proces integracji społecznej."
 
 
OCENA PROJEKTU:
 
Projekt możliwy do realizacji po uzgodnieniu miejsca z administratorem obiektu. Przy realizacji należy wziąć pod uwagę zainstalowanie monitoringu wizyjnego. Ostateczny zakres zadania zostanie dopasowany do wysokości dostępnych środków finansowych.
Pobierz plakat promocyjny

Promuj ten projekt

Popierasz ten projekt? Chcesz zwiększyć szanse na jego realizacje?
Udostępnij go na swoim profilu społecznościowym!

Proszę czekać...