Park dla malucha i rodzica – zaplecze socjalne i parking – Park Jacka Kuronia

Numer projektu: O/25, lokalizacja: Park im. Jacka Kuronia , kwota: 550 000,00 zł, autor: Łukasz Krawiec


Projekt Park dla malucha i rodzica powinien obejmować budowę profesjonalnej stacjonarnej i bezpłatnej toalety wraz z dostępem do bieżącej wody i miejscem do przewijania małych dzieci.
 
Projekt powinien również obejmować uporządkowanie strefy parkowania w Parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu poprzez namalowanie linii parkowania na parkingu głównym oraz oznaczenie miejsc w których możliwe jest parkowanie na alejce prowadzącej do mini zoo.
 
W przypadku możliwości finansowych oraz technicznych projekt powinien również obejmować wprowadzenie automatycznego systemu poboru opłat za parking (szlabany).
 
OCENA PROJEKTU:

Projekt zakłada miedzy innymi usytuowanie toalety publicznej na terenie parku im. J. Kuronia. Realizacja zadanie umożliwi osobom spacerującym i korzystającym z parku na swobodne skorzystanie z sanitariatu. Dotychczasowy brak stacjonarnej toalety z dostępem do bieżącej wody w tym rejonie jest sporą niedogodnością dla osób przebywających w tym miejscu. Ponadto konieczne jest usystematyzowanie miejsc parkingowych na ternie parku poprzez czytelne oznaczenie miejsc postojowych. Po uzgodnieniu z autorem projektu rezygnujemy z automatycznego systemu poboru opłat za parking.

 


Promuj ten projekt

Popierasz ten projekt? Chcesz zwiększyć szanse na jego realizacje?
Udostępnij go na swoim profilu społecznościowym!

Proszę czekać...